Nawigacja

Osiągnięcia

Sukcesy naszych uczniów

Kolejne sukcesy!

Mamy przyjemność przedstawić Państwu tegorocznych laureatów pierwszego etapu konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień" oraz "Z ortografią na co dzień". Gorąco gratulujemy!

Poprawna Polszczyzna 1-3Zdjęcie użytkownika Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w Białymstoku.
Aleksandra Jasińska 1B
Anna Banachowicz 1B
Hubert Kosacki 1B
Izabela Dąbrowska 1A
Julia Kazimierczuk 1B
Kacper Mitroszewski 1B
Kaja Łuckiewicz 1B
Krzysztof Wojtacha 1B
Kuba Grygorczuk 1A
Norbert Kalinowski 1B
Piotr Siemienow 1B
Tymon Zacharkiewicz 1B
Amelka Bartoszewicz 2
Franek Tokarzewski 2
Iga Chorzewska 2
Julia Olszewska 2
Julia Tyborowska 2
Konrad Czaban 2
Laura Szołdrowska 2
Magdalena Janiuk 2
Piotr Bogusłwicz 2
Staś Paszko 2
Tomek Burzyński 2
Wiktor Dobryniewski 2
Kornel Tymicki 3A
Maciej Sobolewski 3A
Maksymilian Szestowicki 3 A
Marta Lipska 3A
Michalina Charubin 3A
Oliwier Musiński 3A
Wiktoria Czykier 3 A
Zofia Kadłubowska 3 A
Ada Ślipczenko 3B
Anna Wójcik 3B
Daria Lewko 3B
Lena Gabińska 3B
Magdalena Maksymiuk 3B
Maria Kowalczuk 3 B
Pola Sosińska 3B
Szymon Bakunowicz 3 B

Poprawna Polszczyzna 4-7

Do drugiego etapu przeszli:
Bartosz Dworakowski- klasa 4 c
Jan Kropiwnicki- klasa 4c
Julia Czerniawska – klasa 4b
Natalia Stefańska-klasa 4b
Szymon Kozłowski- klasa 4a
Szymon Rybiński – klasa 4a
Weronika Michałowska – klasa 4b
Hanna Kondzior- klasa 5
Maja Bujalska – klasa 5
Maja Rutkowska – klasa 5
Paweł Michałowski- klasa 5
Wiktor Klimaszewski-klasa 5
Adam Chudek- klasa 6a
Adrianna Wójcik- klasa6b
Aleksandra Arasim- klasa 6a
Dominika Baliczek – klasa 6a
Gabriel Kalinowski – klasa 6a
Gustaw Gabrylewski- klasa 6a
Hanna Marzewska – klasa 6a
Iga Hajdukiewicz- klasa 6a
Jakub Arciuch- klasa 6a
Karolina Sokołowska – klasa 6a
Kuba Żukowski – klasa 6b
Marcelina Gładkowska – klasa 6b
Mateusz Banasiuk – klasa 6b
Zuzanna Masłowska – klasa 6b
Zuzanna Kozłowska – klasa 6b
Martyna Peukert- klasa 7
Wiktoria Wróblewska – klasa 7.

Ortografia klasy 1-3

Aleksandra Tomczak 3B
Jakub Franckowiak 3A
Maciej Sobolewski 3 A
Magda Maksymiuk 3 B
Marta Lipska 3 A
Michalina Charubin 3A
Pola Sosińska 3B
Szymon Bakunowicz 3 B
Zofia Kadłubowska 3A
Zofia Ostrouch 3 B
Zuzanna Daszuta 3 B

Ortografia klasy 4-7

Do 2 etapu przeszli następujący uczniowie:
Alicja Stefańczuk- klasa 4b
Amelia Maziewska – klasa 4b
Bartosz Dworakowski- klasa 4c
Jan Kropiwnicki – klasa 4c
Julia Czerniawska-klasa 4b
Natalia Stefańska- klasa 4b
Oliwia Grzyb- klasa 4b
Weronika Michałowska – 4b
Zosia Stepaniuk- 4c
Łucja Iskrzak-klasa 4c
Alicja Laskowska- klasa 5
Maja Bujalska – klasa 5
Paweł Michałowski- klasa 5
Adrianna Wójcik- klasa 6b
Dominika Baliczek- klasa 6a
Kuba Żukowski- klasa6b
Zuzanna Kozłowska – klasa 6b

 

 

Gratulujemy Pawłowi Michałowskiemu z kl. V zajęcia I miejsca w Turnieju Szachowym "Mikołaj przy szachownicy 2017". Życzymy dalszych sukcesów i radości z rozgrywek

Serdecznie gratulujemy laureatom Konkursu "Jestem kibicem z klasą" , organizowanym przez SP 37 w Białymstoku! Wierzymy, że jesteście prawdziwymi kibicami, a przede wszystkim potraficie o tym opowiedzieć! W kategorii "Poezja" nagrody zdobyły:

Zuzanna Kozłowska kl VI b- II miejsce
Aleksandra Arasim kl VI a- wyróżnienie
W kategorii : proza nagrody otrzymały:
Karolina Sokołowska - I miejsce
Adrianna Wójcik kl VI b- II miejsce
Hanna Piotrowska kl V - II miejsce
Alicja Laskowska kl V - III miejsce
Gratulujemy!

Mistrzowie Polski!

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom -

Amelce Gabrylewskiej,

Zosi Stepaniuk,

Weronice Michałowskiej,

Szymonowi Kozłowskiemu

zdobycia złotych medali
w Mistrzostwach Polski PTT Formacji Tanecznych.

Brawo!!!

Laureaci i wyróżnieni w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego PANDA. Serdecznie gratulujemy!
 

klasa IV
Maja Bujalska - miejsce 1

Paweł Michałowski - miejsce 1
Alicja Laskowska - miejsce 3
Michał Roszko - miejsce 3
Jan Mancewicz - wyróżnienie
Maja Rutkowska - wyróżnienie
Marcel Arendt - wyróżnienie
Hanna Kondzior - wyróżnienie


klasa V
Kuba Żukowski - miejsce 1
Marcelina Gładkowska - miejsce 3
Milena Sawulska - miejsce 5
Zuzanna Kozłowska - wyróżnienie
Adrianna Wójcik - wyróżnienie
Anna Koptielowa - wyróżnienie
Krzysztof Rogowski - wyróżnienie
Iga Hajdukiewicz - wyróżnienie
Gustaw Gabrylewski - wyróżnienie
Julia Gacuta - wyróżnienie
Zuzanna Masłowska - wyróżnienie
Michał Zwierzyński - wyróżnienie
Mateusz Banasiuk - wyróżnienie
Gabriel Kalinowski - wyróżnienie


klasa VI
Michał Lipski - miejsce 3
Oskar Skutnik - miejsce 3
Filip Pietraszewski - miejsce 5
Natalia Bielecka - miejsce 5
julia Winowska - wyróżnienie

Kolejne osiągnięcia naszych uczniów - Kacper Stefanowicz z kl. IIIc został laureatem I miejsca w Zamkniętym Turnieju Szachowym o Puchar Akademii Gambit w kategorii Najlepszy Chłopiec do lat 10 oraz laureatem III miejsca w Zamkniętym Turnieju Szachowym o Puchar Akademii Gambit. Jan Kropiwnicki - odebrał nagrodę jako laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Z ortografią na co dzień". Serdecznie gratulujemy

Znamy wyniki kolejnego konkursu! Jesteśmy po raz kolejny z Was bardzo dumni! Wasza praca została nagrodzona i dziś możemy pochwalić się długą listą zwycięzców! Serdecznie gratulujemy laureatom Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik", pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Nagrody oraz wyróżnienia otrzymali:

Klasa I
Amelka Batoszewicz nagroda główna
Julia Olszewska nagroda główna
Tomasz Burzyński nagroda główna
Maria Leszczyńska nagroda główna
Piotr Bogusłowicz nagroda główna
Stanisław Paszko nagroda główna
Wiktor Dobryniewski nagroda główna
Magdalena Janiuk nagroda główna
Mateusz Romańczuk nagroda główna
Julia Tyborowska nagroda
Aleksandra Tyszkiewicz nagroda
Olaf Łapiński wyróżnienie
Bartosz Rogowski wyróżnienie
Laura Szołdrowska wyróżnienie
Franciszek Tokarzewski wyróżnienie
Iga Chorzewska wyróżnienie
Konrad Czaban wyróżnienie
Parycja Daniluk wyróżnienie

Klasa II
Michalina Charubin nagroda główna
Wiktoria Czykier nagroda główna
Marta Lipska nagroda główna
Zofia Kadłubowska nagroda
Maksymilian Szestowicki nagroda
Hanna Rogowska wyróżnienie
Magdalena Maksymiuk wyróżnienie
Zofia Ostrouch wyróżnienie
Maksymilian Szestowicki wyróżnienie
Kornel Tymicki wyróżnienie
Jakub Banasiuk wyróżnienie
Aleksandra Bielska wyróżnienie
Zuzanna Daszuta wyróżnienie
Mateusz Kurza wyróżnienie

Klasa III
Jordan Gabrylewski nagroda
Milena Górna nagroda
Weronika Michałowska nagroda
Alicja Stefańczuk nagroda
Natalia Stefańska nagroda
Łucja Iskrzak wyróżnienie
Jan Kropiwnicki wyróżnienie
Anna Lubińska wyróżnienie
Amelia Maziewska wyróżnienie
Zofia Michałowska wyróżnienie
Paweł Ostrowski wyróżnienie
Jakub Przesmycki wyróżnienie
Szymon Rybiński wyróżnienie
Kacper Stefanowicz wyróżnienie
Zuzanna Stupak wyróżnienie
Ewa Ślipczenko wyróżnienie
Sven Daniluk wyróżnienie
Bartosz Dworakowski wyróżnienie
Aleksandra Dziurgot wyróżnienie

Klasa IV
Paweł Michałowski nagroda
Maja Bujalska wyróżnienie
Maksymilian Grynczel wyróżnienie
Adam Kalinowski wyróżnienie
Alicja Laskowska wyróżnienie
Michał Roszko wyróżnienie
Maja Rutkowska wyróżnienie

Klasa V
Dominika Baliczek nagroda
Gustaw Gabrylewski nagroda
Marcelina Gładkowska nagroda
Iga Hajdukiewicz nagroda
Gabriel Kalinowski nagroda
Mateusz Banasiuk nagroda
Zuzanna Kozłowska nagroda
Adrianna Wójcik nagroda
Karol Wróblewski wyróżnienie
Weronika Betiuk wyróżnienie
Adam Chudek wyróżnienie

Klasa VI
Natalia Bielecka wyróżnienie
Michał Lipski wyróżnienie
Oskar Skutnik wyróżnienie
Aleksandra Chomczyk wyróżnienie
Adela Zbroch wyróżnienie
Wktoria Wróblewska wyróżnienie
 
 

Gratulujemy Mistrzom czytania ze zrozumieniem!

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Omnibus - Łowcy Talentów Jersz:
Julia Winowska kl VI - 1 miejsce w województwie (85%)
Michał Lipski kl VI - 4 miejsce w województwie (82%)
Natalia Bielecka - 6 miejsce w województwie (80%)
Filip Pietraszewski - 7 miejsce w województwie (78%)

Serdecznie gratulujemy laureatom Ogólnopolskiego Konkursu "Savoir-vivre na co dzień", oraz "Z ortografią na co dzień".

Tytuł laureata zdobyli:
Savoir-vivre na co dzień...

  • Marta Lipska- klasa II A
  • Natalia Stefańska- klasa III B
  • Nikola Cydzik - klasa III B
  • Weronika Michałowska - klasa III B
  • Zofia Stepaniuk - klasa III C
  • Zuzann Stupak- klasa III C


"Z ortografią na co dzień"

  • Jan Kropiwnicki - klasa III C
  • Adam Kalinowski - klasa IV


Gratulujemy !!!

Gratulujemy laureatom PIĄTEJ EDYCJI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKOWO-CZYTELNICZEGO
LEARNING ENGLISH THROUGH READING” pod patronatem Wojewody Podlaskiego, Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Prezydenta Miasta Białystok.

KATEGORIA KLASY PIĄTE - „Macbeth”

  •  miejsce – Gustaw Gabrylewski, klasa 5a


KATEGORIA KLASY SZÓSTE - „Emma”

  • III miejsce – Michał Lipski, klasa 6


Nasi uczniowie potrafią już rozpoznać słowa wielkich pisarzy…po angielsku. Znają bohaterów Macbeth’a i Emmy oraz ich zawiłe losy. Warto czytać!

„Jestli to sztylet, co przed sobą widzę,
Z zwróconą ku mej dłoni rękojeścią?
Pójdź, niech cię ujmę! Nie mam cię, a jednak
Ciągle cię widzę. Fatalne widziadło!”
William Shakespeare "Macbeth"

„Kobieta nie może poślubić mężczyzny tylko dlatego, że jej się oświadczył, albo dlatego, że jest do niej przywiązany i potrafi napisać w miarę znośny list.”
Jane Austen "Emma"

LAUREACI PIĄTEJ EDYCJI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKOWO-PLASTYCZNEGO „ICONS OF PODLASIE
organizowanego przez nauczycieli języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Białymstoku i pod patronatem Podlaskiego Kuratorium Oświaty oraz Wojewody Podlaskiego:

I miejsce:
Iga Hajdukiewicz kl.Va
Ada Pietraszewska kl.VI

II miejsce:
Zofia Oniśko

Serdecznie gratulujemy! Well done!

http://www.sp14-bialystok.pl/…/iii-edycja-miedzyszkolnego-k…

Dziękujemy naszym "małym matematykom" biorącym udział w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, a w szczególności gratulujemy najlepszym z najlepszych:


Kat. Żaczek kl. I-II:

  • Lipska Marta - wynik bardzo dobry
  • Janiuk Magdalena - wynik bardzo dobry
  • Paszko Stanisław - wynik bardzo dobry
  • Sobolewski Maciej - wynik bardzo dobry
  • Burzyński Tomasz - wyróżniony
  • Czykier Wiktoria - wyróżniony
  • Dobryniewski Wiktor - wyróżniony
  • Szestowicki Maks - wyróżniony

    Kat. Maluch kl. III:
  • Michałowska Weronika - wynik bardzo dobry
  • Stefanowicz Kacper - wynik bardzo dobry
  • Roszko Mateusz - wyróżniony
  • Kropiwnicki Jan - wyróżniony
  • Plicka Nikola - wyróżniony
  • Stefańska Natalia - wyróżniony
  • Iskrzak Łucja - wyróżniony

    Kat. Maluch kl. IV:
  • Michałowski Paweł - wyróżniony
  • Bujalska Maja - wyróżniony
  • Mancewicz Jan - wyróżniony

    Kat. Beniamin kl.V:
  • Betiuk Weronika - wynik bardzo dobry
  • Gabrylewski Gustaw - wyróżniony
  • Chudek Adam - wyróżniony

    Kat. Beniamin kl.VI:
  • Winowska Julia - wyróżniony
  • Lipski Michał - wyróżniony
  • Skutnik Oskar - wyróżniony

Serdecznie gratulujemy laureatom Konkursu Logicznego Myślenia. Zaszczytne miejsca zdobyli:

KL. I-III

  • Szymon Kozłowski - miejsce 5, dyplom laureata, nagroda książkowa
  • Jan Kropiwnicki - miejsce 5, dyplom laureata, nagroda książkowa
  • Maciej Sobolewski - miejsce 5, dyplom laureata, nagroda książkowa
  • Weronika Michałowska - miejsce 6, dyplom laureata
  • Zofia Stepaniuk - miejsce 9, dyplom laureata
  • Mateusz Roszko - miejsce 10, dyplom laureata
  • Ewa Ślipczenko - miejsce 11, dyplom wyróżnienia
  • Szymon Rybiński - miejsce 11, dyplom wyróżnienia
  • Alicja Stefańczuk - miejsce 12, dyplom wyróżnienia
  • Maksymilian Szestowicki - miejsce 12, dyplom wyróżnienia
  • Sven Daniluk - miejsce 13, dyplom wyróżnienia
  • Szymon Bakunowicz - miejsce 13, dyplom wyróżnienia
  • Milena Górna - miejsce 14, dyplom wyróżnienia
  • Łucja Iskrzak - miejsce 14, dyplom wyróżnienia
  • Amelia Maziewska - miejsce 15, dyplom wyróżnienia
  •  Amelia Gabrylewska - miejsce 15, dyplom wyróżnienia
     

KL. IV-VI

  • Julia Winowska - miejsce 5, dyplom laureata, nagroda książkowa
  • Paweł Michałowski - miejsce 6, dyplom laureata
  • Oskar Skutnik - miejsce 8, dyplom laureata
  • Natalia Bielecka - miejsce 8, dyplom laureata
  • Weronika Betiuk - miejsce 12, dyplom wyróżnienia
  • Gustaw Gabrylewski - miejsce 12, dyplom wyróżnienia
  • Aleksandra Chomczyk - miejsce 12, dyplom wyróżnienia
  • Adam Chudek - miejsce 13, dyplom wyróżnienia

Mamy ogromną przyjemność przedstawić laureatów konkursu ZUCH. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

KLASA 1
Piotr Bogusłowicz
Tomasz Burzyński
Mateusz Romańczuk
Wiktor Dobryniewski
Julia Olszewska
Patrycja Daniluk
Magda Janiuk
Konrad Czaban
Staś Paszko
Ola Radziszewska
Amelia Bartoszewicz
Laura Szołdrowska
Olaf Łapiński
Julia Tyborowska
Ola Tyszkiewicz
Iga Chorzewska
Bartosz Rogowski

 

KLASY 2:
Maciej Sobolewski
Maks Szestowicki
Wiktoria Czykier
Michalina Charubin
Adam Paszko
Zosia Kadłubowska
Szymon Bakunowicz
Ola Bielska
Kuba Banasiuk

 

KLASY 3:
Pola Kudrycka
Szymon Rybiński
Jan Kropiwnicki
Szymon Kozłowski
Sven Daniluk
Kacper Stefanowicz
Zofia Michałowska
Milena Górna
Ola Kłoskowska
Aleksandra Dziurgot
Natalka Stefańska

 

Zuch z języka angielskiego:

KLASA 1:
Paszko Staś
Julia Tyborowska
Wiktor Dobryniewski
Janiuk Magda
Piotr Bogusłowicz
Mateusz Romańczuk


KLASY 2:
Zosia Ostrouch
Zuzia Daszuta
Pola Sosińska
Jowita Iskrzak
Maciej Sobolewski
Aleksandra Ściesińska
Szymon Bakunowicz
Marta Lipska
Ania Wójcik

 

Klasy 3:
Łucja Iskrzak
Szymon Kozłowski
Jordan Gabrylewski
Szymon Rybiński
Mateusz Roszko
Aleksandra Dziurgot
Zosia Stepaniuk
Ewa Ślipczenko
Gabrysia Szkiłądź

Możemy pochwalić się kolejnymi osiągnięciami naszych uczniów.

W XV Wojewódzkim Festiwalu Tradycji Wielkanocnych (konkurs na najpiękniejszą palmę) w kategorii dla klas I-III I miejsce zajęły Michalina Grusza (kl. II b) i Łucja Iskrzak (kl. III c) oraz miejsce II zajęła Jowita Iskrzak (kl. II b). W kategorii dla klas starszych IV-VI I miejsce zdobyła Julia Gacuta (kl. V b).
 

Serdecznie gratulujemy! smiley

Kolejne sukcesy naszych uczniów!
Tym razem zaszczytne miejsca i dyplomy laureatów w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Focus- Spring 2017" zdobyli:

Maja Bujalska - kl. IV - miejsce 4
Gustaw Gabrylewski - kl. V - mijesce 4
Julia Winowska - kl. VI - miejsce 1
Natalia Bielecka - kl. VI - miejsce 3
Filip Pietraszewski - kl. VI - miejsce 7

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wiedzy oraz osiągniętych wyników!

Sukces to umiejętne odkrycie i wykorzystywanie swoich talentów i zdolności. Gratulujemy uczniom klas I - III - laureatom Ogólnopolskiego Konkursu "Olimpusek", którzy w 100 procentach wykorzystali swoje umiejętności, wiedzę, determinację do tego, aby osiągnąć sukces.

 

 

TYTUŁ LAUREATA Z OLIMPUSKA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO OTRZYMALI:
Klasa I:
Wiktor Dobrzyniewski- 1 miejsce
Piotr Bogusłowicz- 1 miejsce
Stanisław Paszko- 1 miejsce
Maria Leszczyńska- 6 miejsce
Patrycja Daniluk- 6 miejsce
Magda Janiuk- 6 miejsce
Mateusz Romańczuk- 6 miejsce
Julia Tyborowska- 6 miejsce
Amelia Bartoszewicz- 6 miejsce
Iga Chorzewska- 10 miejsce
Franciszek Tokarzewski- 12 miejsce
Julia Olszewska- 14 miejsce

Klasa II:
Damian Topolewski- 3 miejsce
Maciej Sobolewski- 9 miejsce
Zuzanna Daszuta- 9 miejsce
Zofia Ostrouch- 10 miejsce
Aleksandra Tomczak- 13 miejsce
Aleksandra Ściesińska- 13 miejsce
Lena Gabińska- 14 miejsce
Szymon Bakunowicz- 15 miejsce

Klasa III:
Amelia Gabrylewska- 7 miejsce
Szymon Kozłowski- 10 miejsce
Bartosz Dworakowski- 15 miejsce
Jordan Gabrylewski - 15 miejsce

TYTUŁ LAUREATA Z OLIMPUSKA ZINTEGROWANEGO OTRZYMALI:
Klasa I :
Julia Olszewska- 2 miejsce
Magda Janiuk- 7 miejsce
Wiktor Dobryniewski- 8 miejsce
Julia Tyborowska-8 miejsce
Piotr Bogusłowicz-8 miejsce
Konrad Czaban- 10 miejsce
Maria Leszczyńska- 11 miejsce
Tomasz Burzyński- 12 miejsce
Laura Szołdrowska- 12 miejsce
Aleksandra Tyszkiewicz- 13 miejsce
Olaf Łapiński- 15 miejsce

Klasa II:
Maciej Sobolewski- 4 miejsce
Michalina Charubin- 8 miejsce
Magda Maksymiuk- 8 miejsce
Szymon Bakunowicz- 12 miejsce
Aleksandra Bielska- 13 miejsce
Marta Lipska- 13 miejsce
Jowita Iskrzak- 13 miejsce
Maksymilian Szostowicki- 14 miejsce
Anna Wójcik- 15 miejsce
Zuzanna Daszuta- 15 miejsce

Klasa III :
Łucja Iskrzak- 4 miejsce
Aleksandra Kłoskowska- 5 miejsce
Sven Daniluk- 7 miejsce
Weronika Michałowska- 9 miejsce
Szymon Kozłowski- 9 miejsce
Zofia Stepaniuk- 9 miejsce
Jan Kropiwnicki- 9 miejsce
Oliwia Grzyb- 12 miejsce
Natalia Stefańska- 12 miejsce
Mateusz Roszko- 12 miejsce
Zofia Kobus- 14 miejsce
Aleksandra Dziurgot- 14 miejsce
Szymon Kosiorek- 14 miejsce
Amelia Gabrylewska- 15 miejsce

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu Maks matematyczny:
Paweł Michałowski - uczeń kl. IV uzyskał dyplom za bardzo dobry wynik - 1 miejsce w województwie,
Gustaw Gabrylewski - uczeń kl. Va uzyskał dyplom za dobry wynik - 1 miejsce w województwie,
Michał Lipski - uczeń kl. VI uzyskał dyplom za dobry wynik - 3 miejsce w województwie.

Nasze utalentowane dziewczynki zdobyły wyróżnienie XIV Podlaskiego Festiwalu Szkolnych Zespołów Muzycznych AKOLADA w Młodzieżowym Domu Kultury! Gratulujemy dziewczynkom oraz Pani Magdzie Niewińskiej.

Młodzi pasjonaci informatyki - Weronika Michałowska z IIIB (II miejsce) i Jan Kropiwnicki z IIIC (wyróżnienie) z dyplomami za osiągnięcia zdobyte w XI edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr ". Serdecznie gratulujemy!

Laureaci - naszą dumą!

Z przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie odnieśli sukcesy w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Podlaskiego Kuratora Oświaty.

Tytuł laureata otrzymali:

Język polski Język angielski
• Natalia Bielecka
• Aleksandra Chomczyk
• Michał Lipski
• Julia Winowska
• Gustaw Gabrylewski
• Krzysztof Rogowski
• Michał Lipski
• Julia Winowska
• Filip Pietraszewski

 

Finalistami Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych zostali:  

Matematyka    Język niemiecki  
• Natalia Bielecka
• Gustaw Gabrylewski
• Michał Lipski

 

Laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy osiągnięć oraz dziękujemy za ciężką pracę włożoną w przygotowania do konkursów. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w olimpiadach i życzymy sukcesów w dalszej edukacji.

 

 

 

 

 

Znamy już wyniki drugiego etapu konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień" oraz "Z ortografią na co dzień". Kolejny raz jesteśmy z Was dumni! Miło widzieć, że wkład pracy nauczycieli, uczniów i rodziców przekłada się na wyniki w szkole, ale także poza nią.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i trzymamy kciuki za kolejny etap konkursu!!!

DO TRZECIEGO ETAPU KONKURSU OGÓLNOPOLSKIEGO "Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ" ZAKWALIFIKOWALI SIĘ:

Julia Olszewska - klasa I
Anna Wójcik - klasa II
Wiktoria Czykier - klasa II
Aleksandra Dziurgot - klasa III
Jordan Gabrylewski - klasa III
Szymon Kozłowski - klasa III
Adrianna Wójcik - klasa V
Natalia Bielecka - klasa VI

DO TRZECIEGO ETAPU "Z ORTOGRAFIĄ NA CO DZIEŃ" ZAKWALIFIKOWALI SIĘ:

Jan Kropiwnicki - klasa III
Adam Kalinowski - klasa IV

 

Gratulujemy młodym matematykom, którzy uzyskali wysokie wyniki w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MAT.

  • JAN KROPIWNICKI - 1 miejsce w województwie, 27 miejsce w kraju, pendrive’y Lizzard,
  • MATEUSZ ROSZKO - 2 miejsce w województwie, 42 miejsce w kraju, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie,
  • WERONIKA MICHAŁOWSKA - 4 miejsce w województwie, 72 miejsce w kraju, dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie,
  • PAWEŁ MICHAŁOWSKI - 2 miejsce w województwie, 29 miejsce w kraju, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie,
  • GUSTAW GABRYLEWSKI - 1 miejsce w województwie, 46 miejsce w kraju, pendrive’y Lizzard,
  • MARCELINA GŁADKOWSKA - 2 miejsce w województwie, 79 miejsce w kraju, dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie,
  • WERONIKA BETIUK - 3 miejsce w województwie, 122 miejsce w kraju, dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie,
  • NATALIA BIELECKA - 1 miejsce w województwie, 65 miejsce w kraju, pendrive’y Lizzard.


Brawo!

Wyniki XI edycji Konkursu Informatycznego „Bóbr”


Dwoje uczniów z naszej szkoły uzyskało wysokie wyniki w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "Bóbr".

 

Weronika Michałowska - II miejsce
Jan Kropiwnicki - wyróżnienie


10 marca 2017 roku będą mieli przyjemność odebrać nagrody na Wydziale Matematyki i Informatyki w Toruniu na uroczystej gali podsumowującej konkurs.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Podsumowanie konkursów w roku szkolnym 2015/2016


Aby obejrzeć prezentację, należy kliknąć na powyższy obrazek.

Aktualności

Kontakt

  • Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1
    ul. Boruty 18, 15-157 Białystok
  • (85) 676-27-96
    lub 0 694 455 823

Galeria zdjęć